25 Mayıs 2014 Pazar

Bloğumun bugünkü konuğu Flormar Jelly Look JLO6 Amaranth oje. Flormar'ın yeni gözdesi. Ve benim de tabi. Deneme amaçlı bir adet aldım yine. Bu oje yorumu için biraz geç kalmış olabilirim. "Geç olsun güç olmasın." Diyelim biz yine. Flormar'ın bu jelly look serisi son zamanlarda sıkça konuşulan oje serilerinden biri. Jelly look yani jel görünümlü ojeleri bir çok blogger paylaştı tabi bloglarında. Bugün bu ojeyi bir de benden dinleyin.

Bu ojeyi sürünce o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. Son derece başarılı bulduğumu söylemeliyim. Jelly look ismini hakkını verdiğini düşünüyorum. Fotoğraflardan da biraz sonra göreceksiniz. Kararı siz verin. Ayrıca yazının sonunda bir sürprizim olacak. :)

Bu fotoğrafta iki kat sürülmüş halini görmektesiniz;Katlar ince sürüldü. Jelly look ojelerin fırçaları diğer serilere nazaran biraz daha kalın. Kimi blogger biraz geç kuruduğunu söylyor. Ama yine de ben orta derecede diyeceğim. Çünkü çok geç kuruyan ojelere de rastlamadım değil.

Bu da benim size yayın sonu sürprizim. 
:)


Yeşil gözlü kızı iliştiriverdim. Burada ince uçlu nail art fırçalarımdan ve noktalama kalemimden yararlandım.
Bir süredir nail art yapmıyordum bu çok güzel oldu.

İşte Jelly Look serisinin diğer renk seçeneklerine buradan bakabilirsiniz.Bu oje serisini hiç kullandınız mı? Ve memnun musunuz? Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Bir başka oje masalında görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın.


PAYLAŞ

1 yorum:

 1. Merhaba
  blogu yeni keşfettim tesadüfen gezinirken, zaten oje delisiyim bulduğuma nasıl sevindim anlatamam. Ne kadar güzel şeyler yapmışsın, bak bak biteremedim resmen. :)
  İlgi alanlarımız benzediğinden zevkle takibe aldım
  Bana da beklerim

  miacahayat.blogspot.com.tr

  Sevgiler!

  YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)