29 Haziran 2014 Pazar

Canım Oğlum 1 Yaşında

Selam canlarım. Beni takip etmeye devam ettiğiniz için teşekkür ederim. 500 kişi olmuşuz bile. Çekiliş kokusu alıyorum. Ama önce oğlum. :)

Dün Cem 1 yaşına bastı. Harika bir gündü. Bir yıl önce o kadar da harika olmasa da (erken doğum ve yaşam savaşı) şimdilerde her şey çok güzel. Oğlum çok sağlıklı. Gelişimi olması gerektiği gibi gidiyor. 

"MAŞALLAH"

Dün aile arasında kutlayalım dediğimiz sözü bozduk. Son anda tüm arkadaşlarımızı davet ettik. Ve çoğu bizi yalnız bırakmadı. Atlayıp geldiler. Hepsine ayrıca teşekkür ediyorum. Soframız şahane idi. Cem'e arkadaş bile vardı. Hazel de geldi. Çok iyi anlaştılar. Hazel biraz daha büyük Cem'den.

Soframız şahaneydi. Kayınvalidem Istanbul'da yapıp üşenmeden tüm leziz şeyleri kaplara koymuş ve üç koca poşetle gelmiş. Burada vaktim olmaz da yapamam diye. Canım benim. 

Cem'in uykusu çok vardı. Hemen kutladık. Annem uyuttu sağolsun. Kardeşim olamadı yanımızda. Sınav sebebiyle. Ama o da bir hafta önce burdaydı. Onunla da küçük bir kutlama yaptık. Sonra eğlence sohbet.

Sizi bu güzel günden karelerle başbaşa bırakıyorum. Fotolar çok kaliteli değil çünkü akşam çekildi. Ama gülüşler yeter.  :)


Canım oğlum Cem iyi ki yanımdasın. İyi ki dünyaya geldin. Seni çok seviyorum. Sağlıklı, mutlu bir hayat diliyorum. Annen sana kurban olsun. Her şey gönlünce olsun bitanem. :* :* :* 

6 yorum:

  1. MAŞALLAH NICE NICE GUZEL YAŞLARI OLSUN :)

    YanıtlayınSil
  2. Güle güle büyüsün küçük prens.Nice mutlu yaşlar görsün inşallah :)

    YanıtlayınSil
  3. Maaşallah diyroum..sağlıkla bol neşe kahkahayla büyüsün inşallah..ben de bloguma beklerim :)

    YanıtlayınSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)