5 Ağustos 2014 Salı

Merhaba arkadaşlar;

Ağustos ayı geldi çattı. Ben Temmuz ayında instagram hesabımda neler oldu onu paylaşacağım bugün. Nail art anlamında ve genel anlamda pek coşkulu geçemedi. Ramazan, bayram, tatil derken istediğim performansa ulaşamadım. Ama yine de bir şeyler yapmaya çalıştım. Gelin sizinle de bir tura çıkalım.


Barbie bebek görünce dayanamam ben. :) Burada kullandığım ruj Farması 06. Çok beğenerek kullanıyorum. Bu şekilde instagram hesabıma konuk ettim.


 Bu nail art instagramda çok beğenildi. Uygun bir zamanda bloğuma da konuk edeceğim. Çok basit ve kullanışlı bir tasarım bence.

Bodrum'dan bir kare.Bodrum'da oje olmazsa olmaz. Bu fotoğrafı çok seviyorum.
 Gece çektiğim bir özçekim. Oynama var elbet. Eskittim baya. :)


Yine Bodrum'dan bir kolaj.Elite marka ojeleri çok seviyorum. Pembe ile turuncu birbirine nasıl da yakıştı böyle.


 Ve yaz aylarımın vazgeçilmezi buzlu kahve. On numara içeçek.


Burada da evde otururken aniden saçların çok güzel olmasından yakınmıştım. Dışarı çıkarken saatlerce emek harcarız ama evde otururken bir anda harika durabiliyorlar. :))Bir çalışma.Nude sevenlere özel bir paylaşımdı. Hem de küçük bir alışveriş.


Ve Temmuz tırnakları. Favorim 5 numara. :)

Aslında hepsi bu kadar değil tabi ama blogda işlediklerimi çıkardım. Bunlar blogda olmayan fotoğraflar. Bana instagramdan ulaşmak isterseniz buradayım(tık tık)

Yorumlarınızı keyifle bekliyorum. Sevgiler. Öpücükler.:)

PAYLAŞ

2 yorum:

  1. valla aynı saçlar konusunda bende aynıyım evde iken yüzyıllar boyu uğraşsam hiç olmayacak kadar güzel modeller oluyorrr :D bu arada çok beğendimmm senii ayrıca tırnaklarında pek bir harika rengarenk :) :*

    YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)