10 Kasım 2014 Pazartesi

Bir instagram günlüğü yazmayalı bayağı olmuş arkadaşlar. En son Ağustos'ta yazmışım. Bu yüzden İnstagram hesabımda paylaştığım fotoğraflardan seçerek size bir sunum hazırladım. Umarım beğenirsiniz. 

İlk fotoğraf görünce aşık olduğum ama nerede bulacağımı bilemediğim bir nevresim takımı. Bir oje hayranına bu yapılmamalıydı :))
Hangi gün paylaştıysam artık makyajımı yaptığım ürünleri koyduğum fotoğrafım;

İnstagram'da pek beğenilmese de benim çok sevdiğim ve beğendiğim zarif bir tırnak tasarımı karşınızda. Tırnak şeritleri ile yapmıştım.


Pembeyi de unutmamak lazım. Mini pembe şov. :)


Burada da eklem yüzüğü kullanmanın ne kadar zor olduğundan yakınmıştım. Gerçekten de o kadar çok kaybettim ki her gün bir tane daha alıyorum. Çok kolay düşüyor, takılıyor ve kayboluyorlar ne yazık ki.


Bu minişin yazısını yazmıştım zaten eva rose ojelerin kaynağını bulmam şerefine çektiğim bir fotoğraf. Eos mu Balmi mi? diye sordum. Çoğunluk Balmi'yi seçti.


Harika bir oje buldum ama bir türlü hangi ojeye ait olduğunu bulamadım. Açık renk bir gri rengin üzerine matlaştırıcı sürmekten başka çare yok sanırım bu görüntüyü elde etmek için.


Vee bir süre benimle beraber takılacak olan arkadaş. Blog fotoğraflarımı onunla çekmeye başlayacağım ancak bir düzen kurmam gerekiyor. Evde afacan bir bebe var. :)) Her şeye saldırıyor.


Flormar matte serisinden. Yukarıdaki ojeye çok yakın sanmıştım ancak çok çok farklı bir mat renk çıktı. Yine de hoş.


Tüy deseni yaptığım tırnaklarım. Yakında blogda olacak.


,,

Bana İnstagram'da @onyuzmilyonojee yazarak ulaşabilirsiniz. 

Ya da tıklayabilirsiniz;


Sevgiler. :)

PAYLAŞ

2 yorum:

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)