9 Ocak 2015 Cuma

Geçtiğimiz hafta Pazar günü harika bir etkinlikteydim. Sevgili Şerife'nin (Yeşilmaviyle yaşam) daveti üzerine Kozmobio ile Bursa Ayak + El Profesyonel Bakım Merkezinde bir araya geldik blogger arkadaşlarımla. Sevgili Melissa hanım bize el bakımı yaptı. Ve beklediğimden de iyi bir sonuç aldım. Çünkü farklı bir teknolojiyle yapıldı. Tırnak etlerini temizleyen bir alet vardı ve aparatından dezenfektan püskürterek tırnak etlerini yumuşattı. Son derece memnun kaldım. Bursa'daysanız mutlaka ziyaret etmelisiniz. 
Ayrıca Orcan Bey bizi Kozmobio hakkında bilgilendirdi ve ürünleri tanıttı. Çok güzel gürünlerle tanıştım. 

Kozmobio kimdir ?

Kozmobio.com; yeniliğe açık, kendine ve çevresindekilere önem veren, doğaya ve hayvanlara saygılı, ekosürdürülebilir ürünleri tercih eden ve kullanmak isteyen kişilerin; Avrupa seyahatlerinde gördükleri, kullandıkları fakat Türkiye de bulamadıkları markaları en avantajlı fiyatlar ile müşterilerinin beğenilerine sunmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Kozmobio.com; başta İtalya ve İngiltere olmak üzere Avrupa Birliği’nde üretilen ve birlik standartlarını karşılayan ürünlerden başka hiçbir ürünü vitrine çıkarmaz.

Kozmobio.com; müşteri memnuniyetine ekstra önem veren ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılyacabilecek eğitimleri almış uzman kadro ile görev birliği yapar. Yine aynı şekilde uzman Eczacılardan oluşan yönetim karar ekibi ile insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir ürünü satışa sunmaz.

Kozmobio.com % 100 orijinal ürün garantisi sunar. Satışa sunduğu bayilik usulü markaların Türkiye genel ithalatçısıdır. Bu sayede ürünleri her zaman daha ucuza ve %100 orijinallik güvencesi ile satın alabilirsiniz.Melissa Hanım bana el bakımı yaparken Buket'in objektifinden. :) Gördüğünüz üzere oldukça hijyenik bir ortam. 

Orcan Bey bize Kozmobio ürünlerini anlatıyor.


Hediye olarak sabun, indirim kuponu ve tester verdiler. Bunun yanında bir de katılımcı bloggerlar arasında bir çekiliş yapıldı. Beş talihli arasından bana bu gül kokulu sabunlar çıktı. Ayrıntılı olarak bloğumda yorumlayacağım tabi ilerleyen zamanlarda.


 Kızlarla ayna selfiesi yaptık bir de. Tabi her zamanki gibi kafalar yamuk :)) Soldan sağa Bahar, Buket, İnci ve BenVe İnci'mle (Bir güzellik hikayesi) olan fotoğrafı koymadan olmaz elbette. Canım arkadaşımla defalarca güzel çıkmaya çalıştık ama ışığı bir türlü ayarlayamadık. Olsun böyle de oldu. :)


Bu güzel etkinlik için Kozmobio'ya, Bursa ayak el bakım merkezine ve Sevgili Şerife'ye çok teşekkür ederim.  
Herkesi fotoğraflayamadım ne yazık ki ama; Etkinlikte kimler vardı bir bakalım;


Bursa Ayak + El Profesyonel Bakım Merkezi ne uğramak isterseniz adresileri; Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:37 Temel Sitesi A\Blok K.3 D.6 (FSM Balıkçısı Üstü) Nilüfer BURSA
GSM: 0532 508 92 77 Tel: 0224 452 91 23


Kozmobio ürünlerini incelemek ve almak isterseniz Kozmobio.com ile online veya telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz.


PAYLAŞ

0 yorum:

Yorum Gönderme

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)