5 Aralık 2013 Perşembe


Herkese merhaba. Bir mani ile daha birlikteyiz. Bu seferki yeni yıl süsü. Bakalım begenecek misiniz. Malum daha var 2014 e girmemize ama sabırsız ben daha fazla bekleyemedi. Bir de ilk defa bir yayını telefondan giriyorum. Bakalım nasıl olacak. Bu noel süsünü çok sevdim. Daha yapıabilecek bir sürü tırnak süsü var tabi. Ama ben bunları tercih ettim bu yıl. Ve 2014 e girerken de tırnaklarımda olacaklar. Yıhhi yıhhi :))Yeniyıl planımız hala yok. Ne yapacağız hiç bilmiyorum. Muhtemelen evde kutlayacağız biz de. Hatta biz bize olmak böyle günlerde daha iyi geliyor bana. O yüzden evde yaptığımız eğlencelerden daha çok haz duyuyorum. Eskiden evlenmeden önce falan aman "arkadaşlarla çıkayım, gezeyim" derdim. Şimdilerde aileme vakit ayırmak beni daha bir mutlu ediyor. Sanıyorum büyüyorum. Sanırım büyüdüm hatta.

Gelelim tırnaklarımıza; bloğumun izleyicileri sizler, benden bir yeni yıl tırnak süslemesi bekler durursunuz bilirim. Ben de daha fazla zaman kaybetmeden sizi de fazla bekletmeden bu süslemeleri gözlerinizin önüne sermek istedim. Umarım iyi yaptım. Kasım ayı favorilerim yazım da bekler durur. biliyorum onun için de geç kaldım ama böyle oldu bu seferlik.

Şimdi birkaç fotoğraf daha. Hepsine bakalım;
Bir de kar bekliyoruz malum. Süslemeleri unutmayalım :)Haydi kızlar! Yeni yılda tırnaklarınızı da konuşturun. Sevgiler :)


PAYLAŞ

4 yorum:

 1. her zamanki gibi bayıldımmm :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevindim hem de çok :) bir an önce ayıl diye nahoş bir espri yapmayacağım hayır :)))

   Sil
 2. çok güzel olmuş:) ellerine sağlık sevgili G. yıl başı manikürleri etkinliği yapıyor katılmak istersen
  http://www.gontheblog.com/2013/12/gnin-ylbas-manikurleri.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahh süper katılırım tabi. teşekür ederim haber ettiğin için :)

   Sil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)