3 Haziran 2014 Salı

Herkese selam;

Bugün ilk defa bir rimeli konuk ediyorum bloğumda. Yayının sonlarına doğru dünkü Farmasi ojelerin üstünü doldurdum. Yani bir nail art sizi bekliyor yazı sonuna. 

Biliyorsunuz artık makyaj ve bakım ürünleri hakkında da yorum yapıyorum. Ve bugün Farmasi'den aldığım paketin içinden çıkan Elegant Queen maskarasından bahsetmek istiyorum. Benim bilmediğiniz bir yönüm de maskara canavarı olmamdır. Sürekli rimel arayışı içindeyim. Aradığıma yakın çok rimel var. Ancak beni tatmin etmiyorlar. 

Şimdi bu rimeli yakından tanıyalım;Fırçası bu şekilde orta kısmı hafif içe doğru girintili. Bu fırça yapısının her rimel için geçerli olmadığını söylemeliyim. Örneğin bu rimel yapısı için bu fırça çok uygun gibi görünmedi bana.

Farmasi'nin bu rimelini uyguladım. İki şeyi beğendim. Kirpiklerimi güzel kıvırdı ve kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı. Ama uzun vadeli de çok kalıcı olduğunu söyleyemeyiz. Sanki günlük rutin makyaja çok daha uygun gibi. "Akşam kolay çıksın." diye tabir ettiğimiz bir makyaj malzemesi.Ben yogun kirpikleri sevdiğim için rimel arayışım devam edecek dostlar.


Bu da günün sürprizi;

Dünkü Farmasi ojeleri boş bırakacağımı mı sandınız?
Çok çok basit bir tasarım. Herkes yapabilir.
:)

Buradaki mesaj; "Gülümse"

Görüşmek üzere. 

PAYLAŞ

10 yorum:

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)