22 Aralık 2014 Pazartesi


Flormar Yeni yıla özel bir koleksiyon çıkardı. Ve bu harika oje serisi de içinde elbette bu koleksiyonun. Ben de denedim. Ve bu oje serisi hakkındaki yorumlarımı huzurlarınıza sunuyorum. Merak edenler odaklanabilir. :) Yeniyılda şıkır şıkır olmak için ideal aslında bu ojeler. Bu güzel oje seisinin adı; Feather Look. Feather İngilizce'de tüy demek. Yani tırnaklarınıza renkli parlak tüylerin döküldüğünü düşünün. Yanardönerli bir görüntüsü var. Ama renklere göre değişkenlik gösteriyor.

Flormar feather look ojeler
Flormar  feather look ojeler


Gelin hep beraber ojelere yakından bakalım;

Benim ilk denediğim nedense bu rengi oldu. Flormar feather look f02 purple martin rengi. Mavi ve lacivert tüyler tırnaklarımıza konmuş gibi duruyor gördüğünüz gibi. Yani tüy derken tam anlamıyla tüy değil ebette. Zaten bakınca anlayacaksınız.

Flormar feather look f02 purple martin oje
Flormar feather look f02 purple martin oje

Flormar feather look f02 purple martin oje
Flormar feather look f02 purple martin oje

İkinci denediğim oje; Flormar feather look f07  goldfinch. Gördüğünüz gibi altın renginde. Ve sanırım en çok bu rengini sevdim ben. Zaten altın rengi ojeleri hep sevmişimdir.

Flormar feather look f07 goldfinch oje
Flormar feather look f07  goldfinch oje


Flormar feather look f07 goldfinch oje
Flormar feather look f07  goldfinch oje


Son olarak; Flormar feather look f06 pigeon. Gümüş renkli kendisi. Ve ışıl ışıl parlıyor gördüğünüz gibi. Ama o yanardönerli ışığı en iyi yansıtan altın renklisi bence. Ama gümüş rengi de çok güzel duruyor. 

Flormar feather look f06 pigeon oje

Flormar feather look f06 pigeon oje
Flormar feather look f06 pigeon oje

Ben beğendim. Ojeyi çıkarması da biraz zahmetli ama söyleyeyim. Yani tüm glitter ojelerde yaşanan sorun burada da baş gösteriyor. O konuda yapacak bir şey yok. Pamuğa aseton damlatıp tırnağınızı sararak beş üç dakika kadar beklerseniz pamuğu bastırarak tırnağınızdan çektiğinizde güzelce çıkıyor. Folyo ile sararsanız daha çabuk çıkıyor. 

Bir de parçaları eşit dağıtmak biraz insanı gıcık edebilir. İki ya da üç kat sürdüğünüzde eşitlenmeyi sağlayabilirsiniz. Kuruması orta. Bu arada tüm ojeleri iki kat sürdüm. Ama altın renkli olanın ikinci katını biraz kalın uyguladım. İsterseniz tabana beyaz oje uygulayıp top coat gibi sürebilirsiniz. Belki daha güzel durur.

Flormarın bu yepyeni özel yılbaşı serisinde tam yedi çeşit oje var. Fiyatı 4,95 TL. Ojeleri buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Siz bu ojelerden hangilerini aldınız? Ve memnun kaldınız mı? Bayanlili.com swarovski taşlı gümüş kolye çekilişi için tıklayınız.

Sosyal medyada aşağıdaki linklerden bana ulaşabilirsiniz.PAYLAŞ

5 yorum:

 1. altın rengi olana bayıldım. sanırım alacağım ben de :)

  YanıtlaSil
 2. Bu yapıdaki glitter ları ben pek sevemedim, pul yapıda olanlar sanki daha güzeller,
  güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar. İlginç bir ojeymiş gerçekten. Böyle cicili bicili şeyleri severim ben de:) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Ben de çok sevdim ya nasıl daha önce görmemişim:))

  YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)