4 Şubat 2015 Çarşamba

Bir kaç senedir sıkça söz edilen Ear cuff trendi küpeler bugünkü konuğum oldu. Ear cuff ın aslında türkçe bir karşılığı yok. Kulak manşeti gibi bir tabir var ancak tam anlamıyla bu küpelerin anlamını karşılayamıyor. Ama yine de sıklıkla kullanılıyor. Ear cuff nedir? Ear cuff kulağın kıkırdak kısmını saran bir takı  trendi. Kulağın kıkırdak kısmını kavrıyor ve böylece kulağa tutunabiliyor. Ancak hem kulak deliğine girebilen hem de kulak kıkırdağını saran modelleri de mevcut.Şimdi size 2015 ear cuff küpe modellerinden seçtiğim görsellerden sunum yapacağım.


Ahh işte en çok sevdiğim tarzlardan birisi. Oldukça abartılı ama bir o kadar da şık.Biraz hippi bi tarz yaratmak istiyorsanız böyle bir model kullanabilirsiniz. Rengarenk tüylerden yapılmış. Muazzam.


Sadelik her zaman yerini korur. Bu sade model bile bizi baştan çıkarıyor.Ünlülerden asla kaçmıyor zaten trendler. Harika ve çok zarif bir görüntü vermiş.


Burada da oldukça sempatik bir model görüyoruz. Nedense ilk gördüğümde böyle bir his uyandırdı bende.Güzel kadınlar ve mutlu küpeler. :)
Katty Perry ile yazımı sonlandırıyorum.


Bu harika Ear cuff trendi takip etmeli ve bir kaç modelinden edinilmeli kesinlikle. Herkese keyifli biten bir gün diliyorum. Bir başka yazıda görüşme üzere. :)

PAYLAŞ

1 yorum:

  1. en çok 3. resimdeki sade modeli beğendim paylaşımın için teşekkürler :) sevgiler ♥

    YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)