11 Kasım 2015 Çarşamba

Selamlar. Bugün çok tatlış konuklarım var. 4 çeşit Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri. Çilek, Tutti Frutti, Kavun ve Muzlu bu dudak bakım kremlerinden bahsedeceğim sizlere. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. İlk olarak çilekliyi açtım. Meyve kokuları eşliğinde dudak bakımı yapmak gerçekten tarifsiz. 


Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri
Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri
Ürünlerin içeriğinden bahsedecek olursak;

Shea butter, Vitamin E, Beeswax, Sweet Almond Oil ihtiva ediyor.

Shea butter, karite ağacının meyvesinden elde ediliyor ve içeriğindeki A ve E vitaminleri ile maksimum besleyici özelliğe sahip. Dudaktaki çatlaklara shea yağı çok iyi geliyor.

Beeswax ise bal arılarının peteklerinden elde ediliyormuş. Dudaklara ekstra koruma sağlayarak kalkan görevi görüyor bu içeriği sayesinde.

Tatlı badem yağı ise dudakları yumuşatma ve besleme özelliğine sahip.

Tüm bunların sonucunda benim de deneyimlerime göre Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri harika iş başarıyorlar. Gerçekten çok güzel bakım yapıyor hem de iyileştirici özellikleriyle de bu kış favorilerim arasında yer alacaklar.
Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri
Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri

Ürünler 5 ml olup kavanoz şeklinde. kapağını açarak serçe parmağınızla bir miktar ürün alıp dudaklarınıza sürüyorsunuz. Çok az ürün almanız yeterli oluyor. Oldukça ince bir yapısı var. Ve dudaklara ışıltı katıyor. Kalıcılığını da sevdim. 


Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri
Mediwell Meyveli Dudak Bakım KremleriMediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri
Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri

Mediwell ürünleri sadece eczanelerde satılıyor. Size en yakın satış noktasını öğrenmek için www.mediwell.com.tr/iletisim.html linkinden markaya ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremlerini herkese tavsiye ederim. Eğer eczanenizde satlılıyorsa mutlaka deneyin derim. Sevgilerimle.

PAYLAŞ

2 yorum:

  1. Mediwell dudak kremleriyle sık karşılaşır oldum alıp denemek lazım :) En çok kokularını merak ediyorum:)

    YanıtlaSil
  2. Bunları merak ediyorum ama hiç bir yerde bulamadım bulsam deneyeceğim :(

    YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)