22 Mayıs 2016 Pazar

Herkese selamlar. :) Bugün çok sevdiğim bir ürünle karşınızdayım. "Skincode Exclusive Cellular Perfect Skin Capsules". Skincode markası ile yeni tanışmama rağmen ilk kullandığım andan itibaren cildimde bıraktığı o pürüzsüzlük hissi, ürünle kaynaşmama yetti. Skincode bir İsviçre markası. Cilt bakımı konusunda oldukça iddialı bir marka Skincode. Zaten öyle de olmalı. Çünkü ürünlerinin verdiği iyi sonuçların yanı sıra iyi içeriğiyle de dikkat çekiyor. 


Skincode Cellular Perfect Skin kapsüller işte bu minik kavanozun içerisinde. Ancak Onyüzmilyonoje Şenlik blogger etkinliğimde denememiz için blogger arkadaşlarıma ve bana hediye edilmişti bu kavanoz. Normalde satışta olan boyu 14,90 ml ve içerisinde 45 kapsül var. Üründen tam sonuç almak için 45 kapsülü de kullanmak gerekebilir pek tabi. Orta yaşlı kişilerin kullanabildiği gibi gençler de bu ürünü kullanabilirler. Her cilt tipine uygun bir ürün.


Skincode Cellular Perfect Skin Capsules
Skincode Cellular Perfect Skin Capsules

Meşhur kapsüllere gelecek olursak. Minik bir balık şeklindeler. Ve kuyruk kısımları hafif bir güçle yırtılıyor. Skincode Cellular Perfect Skin Capsules
Skincode Cellular Perfect Skin Capsules

Yırtıldığında içerisinden çıkan ürünün kıvamı bu şekilde. Cildinize yaydığınızda hemencecik emiliyor ve kadifemsi, pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Etkisini hemen gördüğüme inanamadım. Ben özellikle sabah kalktığımda yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum. Ve gün boyu olmasa da akşama kadar cildimdeki etkisini hissedebiliyorum.Skincode Cellular cilt kapsülleri
Skincode Cellular cilt kapsülleri


Ürünün vaatlerine gelecek olursak;

Cilde uygulandığı anda kadifemsi bir his verir.
Cildin erken yaşlanma belirtilerine karşı doğal direncin güçlenmesine yardımcı olur.
Cildin korunması ve nemin içeride hapsedilmesi için bariyer oluşturur.
Cildi çevresel faktörlerden korumak için güçlü bir antioksidandır.

Tüm bu sayılan vaatleri yerine getirmesi ürünü kullanmaya devam etmekten geçiyor elbette. Ancak ilk kullanımdan itibaren 1. ve 3. maddeyi mükemmel bir şekilde insana hissettiriyor.

Skincode Cellular cilt kapsülleri
Skincode Cellular cilt kapsülleri

Skincode ürünleri Paraben ve allerjen içermiyor. Hepsi temiz içerikli ürünler. Skincode Cellular Perfect Skin Capsules ürününün içeriği ise şöyle; 

Polyphenol from grape seed extract, Phospholipids, Hyaluronic acid, Ginseng root extract, Centella asiatica, Everlasting extract.

İçeriğindeki Hiyaluronik Asit anti aging özelliğinin tamamını oluşturuyor. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruyor. 


Skincode ürünlerini yetkili eczanelerde bulabilirsiniz. Bu ürünün tam boy fiyatı 200 TL civarı olması lazım.

Siz Skincode ürünlerinden kullandınız mı? Memnuniyet dereceniz ne durumda. Yazın. Konuşalım. :)

Sevgiler..

PAYLAŞ

9 yorum:

 1. bu markayı hiç kullanmadım ama vaatleri çok güzelmiş gerçekten

  YanıtlaSil
 2. 1 haftadır kullanıyorum Gülşahcım çok beğendim yapısını ama sadece gece kullanıyorum gündüz kullanmaya kıyamadım resmen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ürün çok güzel. Yani devam ettirebilir miyim bilmiyorum ama şimdilik iyi anlaşıyoruz.

   Sil
 3. Anlık etki olarak ben de beğendim; özellikle makyaj bazı olarak tam yağlı ciltlerin bayılacağı bir ürün olmuş. Ama, içinde fazlaca silikon hissettiğimden uzun vadede ne etkisi olur tam kestiremiyorum ^_^
  Yalnız ojenin rengi ve kapsüllerin uyumu kalp ben! Görseller muhteşem, eline sağlık! Güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlıyorum canım. Kombin yaptım öyle biraz benim tarzımda fotolar. Beğenmene sevindim canım. :)

   Sil
 4. Bu ürünü denemedim ama çok merak ettiğim doğru! Denediğim skincode ürünleri ile çok iyi anlaştık, o nedenle birçok ürününü kurcalamak ve denemek istiyorum, güle güle kulla n=)

  YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)