22 Mayıs 2015 Cuma

Herkese merhaba. Nail Art İn Wonderland bloğunun sahibesini sevgili Alice beni Bir Oje Bağımlısının İtirafları tagine davet etti. Ojesever kişiliğim bu tage katılmaya can atıyor. :) Teşekkürler Alice.1. Şuan tırnaklarınızda hangi oje var?

Flormar cc oje serisinden 002 numaralı oje var. Severek kullandığım ojelerden biri ve sürdüğüm zaman herkes tarafından çok beğeniliyor.

2. Onsuz yapamayacağınız tırnak ürününüz nedir?

Kurutucu top coat. Şu an Sally Hansen İnsta- Dri top coat kullanıyorum ve son derece memnunum.

3. En sevdiğiniz oje markası hangisi?

Kesinlikle ayırt edemiyorum ama Avon ve China Glaze ojeleri beni mest ediyor. Bir de Elite marka ojeleri sürmekten de vazgecemiyorum. Çok güzel renklker var. Ve oje bitişleri on numara.

4. Tırnaklarınızı hangi şekilde kullanıyorsunuz? (Yuvarlak, Kare, vb.)

Ben kare oval kullanıyorum. Ama zaman zaman değiştirdiğim de oluyor. 

5. Elinizin en çok gittiği kırmızı, pembe ve nötr ojeleriniz hangileri?

Kırmızı olarak Pastel marka ojelerin her tonunu severek kullanıyorum. Pembe ise Golden Rose Rich Color 46 numara favorim. Nude oje olarak ise Flormar cc serisi ve Pastel Nude serisi ojelerinin hastasıyım. :)

6. Kısa tırnak mı, uzun tırnak mı?

Öyle zaman geliyor ki kısa tırnağa hasret kalıyorum. Nail art yaptığım için kesinlikle uzun tırnak tercihim ancak çok fazla uzamamasına dikkat ediyorum Çünkü aşırı uzun tırnaklar gözüme hoş gözükmüyor.

7. İstek listenizde olan ojeler hangileri?

Zoya ve Opi marka ojem hiç yok. Bir türlü denk gelemedik kendileriyle ama kızçelerde gördükçe özellikle Zoya ojelere hayran oluyorum tekrar tekrar.

8. Ojenizi ne zaman sürersiniz: sabah, öğleden sonra, ya da akşam?

Evde minik bir tospağacığım olduğu için gündüz sürmeye pek vaktim olmuyor. Hep gece yatmadan önce sürerim. Kurumalarını beklemek ise benim için bambaşka bir sorun. Gözlerimden uyku aka aka beklerken zamanın nasıl önemli olduğunu tekrar tekrar hatırlarım. :)

9. En etkili olduğunu düşündüğünüz tırnak ipucunuz nedir?

Kesinlikle base coat kullanmak. Ojeden önce süreceğiniz herhangi bir cila ojelerden gelen rengin tırnağın içeriğine girmesini engelliyor. Ayrıca sararmaları da en aza indiriyor. 

10. Aldığınıza pişman olduğunuz ojeniz hangisi?

Aldığıma pişman olduğum bir oje var evet. Alix Avien ojelerini çok sevmeme rağmen şu an seri ve numarasını hatırlamadığım ve çöpe attığım bir ojem vardı. Başka da pişman olduğum bir ojem olmadı. Hepsini seviyor ve sevgiyle kucaklıyorum. Canlarım benim.. :))

Ben de yapmak isteyen tüm blogger arkadaşlarımı tage davet ediyorum.


Sevgiler.. :)

PAYLAŞ

2 yorum:

  1. Çok teşekkür ederim tatlım katıldığın için. Elite ojeleri merak ettim bak şimdi :)

    YanıtlaSil
  2. illaki sabah işe gitmeden kıyafetime en uygunu ne onu bulur sürerim illaki :) kayseriden sevgiler...
    www.hadisofraya.com

    YanıtlaSil

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)