27 Ekim 2014 Pazartesi


Herkese Selam.

Bloğuma Flormar Pin-up serisinden Radiant Pink aydınlatıcıyı konuk ediyorum. Ben aydınlatıcı kullanan biri değildim esasen. Sonra sonra arkadaşlarımda görerek hayran kaldığım bir ürün grubu olduğunu farkettim. Ve aydınlatıcı arayışım başlamıştı ki Flormar Pin-up serisiyle tanıştım. Böyle ürünler pek tüp olarak satılmıyor ancak Flormar hem kullanım hem de taşıma açısından bu şekilde satışa sundu. Ben de gayet beğendim diyebilirim. Kapaklarını güzelce kapattığınız zaman aç çantaya çık. Gerisini düşünme. 

Görüntüsü bu şekilde. Ben kaş kemiğime ve elmacık kemiklerime kullanıyorum genelde. Ve zaten pin-up serisini çok sevmiş biri olarak bu ürünlerini de sevdim diyebilirim. Hatta pek çok sevdim.Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin Hightlighter
Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin HightlighterYanaklarımda gereken ışıltıyı ve ton farklılıklarını kapatarak ışığı yansıtarak ışıl ışıl bir cilt sağlıyor. Ürünü kullanmadan önce. 

Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin Hightlighter
Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin Hightlighter


 Ürünü kullandıktan sonra;

Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin Hightlighter
Flormar Pin-Up Radiant Pink Skin HightlighterFiyatı 25 TL. Spf 15 güneş koruma faktörü içeriyor. Cansız bir cildi anında mükemmel parlaklığa ve ışıltıya ulaştırıyor. Gözenek ve çizgilerin görünümünü azaltıyor. Ayrıca cilde nem desteği de sağlıyor. Yapısı oldukça kaygan ancak ciltle buluştuğunda hemen emiliyor. Ciltte kalıp gibi durmuyor. Yani bu ürünü sürdüğünüzde bir şey sürdüğünüz belli olmuyor. Gayet doğal bir ışıltıya kavuşturuyor cildi. 

Ürünü satın almak ve incelemek için tıklayabilirsiniz;


Diğer Pin-up Yazılarım;

PAYLAŞ

0 yorum:

Yorum Gönder

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Değerli yorumlarınızla can bulduğumu belirtmek isterim. Sevgiler :)